Lepee Timefast 2 Arriere Horizontal

KREDİ KARTINA
6 TAKSİTE KADAR
%0 KOMİSYON

Kredi kartına 6 taksite kadar %0 komisyon avantajımızdan yararlanmak için sevdiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyin.

İADE VE DEĞİŞİM:

Satın aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız, iade ve değişim talepleri aşağıdaki şekilde yapılmalıdır.

Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

Tüm etiketler yerinde olmalı, etiket çıkarılmamış ve ürün yıpranmamış olmalıdır.

Yeni durumda olmayan ve kirlenmiş, deformasyon oluşmuş, hasar görmüş, yanlış kullanılmış, etiketi ve aksesuarları eksik ve kusurlu olan ürünler alıcıya iade edilecektir.

Satın alınmış & kullanılmamış ürünlerin iade ve değişimi satın alım tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içinde yapılmaktadır, 14 günlük gönderim süresi aşılmış ürünlerin iade ve değişimi yapılmamaktadır.

İade ve değişim işlemlerinin başlayabilmesi için ürünü tarafımıza göndermeden önce lütfen info@samiwatches.com adresine (adınızı, adresinizi, telefon numaranızı, sipariş numaranızı ve iade & değişim talebinizi içeren) bir e-posta gönderiniz. İade veya değişim ürününüzü aşağıda belirtilen İstanbul adresimize göndermenizi rica ederiz.

İade ve değişim kapsamında tarafımıza gönderilen kargo bedeli müşteriye aittir. Kargonuzu aldıktan sonra 2-4 iş günü içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

İadesi onaylanan ürünlerin bedelleri firmamız tarafından işlemi yapmış olduğunuz kredi kartınıza 14 iş günü içerisinde geri yatırılacaktır.

İADE ADRESİ:

Sami Saat ve Mücevherat, Vadistanbul AVM Ayazaga Mahallesi Azerbeycan Caddesi 3J NO:15 34396 Sarıyer, İstanbul / TÜRKİYE

T. +90 212 559 81 59

YUKARI

SEPETİM 0

EN SON GÖRÜNTÜLENLER 0