Sami Saat’te
Saat Bakım Hizmeti

Lüks saatlerin bakımının önemini biliyoruz. Bakım sonrası hizmetlerimiz, saat onarımlarınızın sertifikalı lüks saatçilik uzmanları tarafından tamamlanmasını sağlamak için titizlikle hazırlanmıştır.

1991’den beri çok geniş bir aralıkta dünyanın en ünlü saat markalarını satışa sunan Sami Saat için saat servisi, şirketin en çok önemsediği bölümlerden biridir.

Mekanik bir saatin büyüsü, genellikle kasanın içerisindeki karmaşık mekanizmadan gelmektedir. Bir saatin uzun yıllar boyunca düzgün çalışması ve zamanı doğru tutması için titiz bir bakım ve özen göstermeyi gerektirir. Bu bakımı sağlamak için Sami Saat olarak işinde uzman saat ustalarıyla çalışmaktayız. Genel olarak önerilen saatinizi iki yılda bir profesyonel bir kontrole götürmeniz ve beş yılda bir tam bir revizyon yaptırmanızdır.

Hesabım
İstek Listem
İstek Listem
Giriş Yap
Hesap Oluştur

Yeni parola oluşturmanız için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecek.

Kişisel verileriniz, web sitemizdeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve web sitemizde açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. gizlilik ilkesi.

Şifre yenileme

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. Yeni bir şifre oluşturmanız için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

YUKARI

SEPETİM 0

EN SON GÖRÜNTÜLENLER 0

HABERDAR OLUN

Benzersiz koleksiyonlarımız, yeni lüks saat, lüks kalem ve lüks aksesuarlarımızdan, indirim ve taksitli alışveriş kampanyalarımızdan haberdar olmak için bültenimize kaydolun.


Abone olduğunuz haber bülteni hizmetinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamıza bakın.