Time Fast D8

Masa Saati Lepee

L’Epée 1839 bizi Time Fast’in direksiyonuna geçiriyor. Bu vintage esintili yarış arabası ve modern saat bir arada.

1950'lerin yarış arabaları İsviçre saatçiliği ile buluştu.

Hediye Masa Saati

ECAL (Ecole cantonale d’art de Lausanne) ile İsviçre üretimi arasındaki bu ikinci işbirliğine büyük katkıda bulunan, gelecek vaat eden genç bir oyuncu olan Georg Foster tarafından tasarlandı.

Teknik Detaylar

Motor, tamamen kaportanın kıvrımlarını saracak şekilde geliştirilmiş, 8 günlük güç rezervine sahip kademeli bir mekanizmadan oluşuyor. Saatler ve dakikalar, iki adet kazınmış paslanmaz çelik disk aracılığıyla, tipik bir yarışma numarasını andıran bir açıklık yoluyla yan tarafta görüntülenir. Şasinin diğer tarafında, örneğin bir gravür aracılığıyla kişiselleştirilmiş bir araba oluşturmak için isteğe bağlı olarak özelleştirilebilen ikonik yarış arabalarının karakteristik dairesi olan reklam alanı bulunur (L’Epée 1839 logosu standart olarak gelir).
Time Fast Details
Timefast Sideview
Time Fast Details
Zoom On Time Display
Kokpitte, aracın özel olarak zaman ayar çarkını içerecek şekilde tasarlanmış direksiyonu, motorun herhangi bir şekilde arızalanması durumunda zamanı ayarlamak için kullanılabiliyor. Sürücü koltuğunda bulunan saat yönünün tersine ayar saati ayarlarken saat yönü ayarı, doğru saat ayarlandıktan sonra direksiyon simidini yeniden konumlandırmak için kullanılabilir. Time Fast D8’in haftada bir kez (mekanik enerji ile) doldurulması gerekir. Mekanik mekanizmanın namlusu, araca tam olarak işlevsel kalması için gereken gücü sağlamak amacıyla tekerleklerin ters yönde hareket ettirilmesiyle kurulur. Bu arada sürüş modu, engelsiz bir keyif sağlamak için basitçe tasarlanmıştır.
YUKARI