Marine Moonphase Aventurine
1193-310LE-3A-AVE/1A Ø 42mm
851.000₺
Stokta yok
Özellikler
Öne Çıkan Detaylar
| Marka | Ulysse Nardin |
|---|---|
| Koleksiyon | Marine |
| Referans | 1193-310LE-3A-AVE/1A |
| Kasa Çapı | 42mm |
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kadran | Mavi |
| Su Rezistansı | 50m |
| Kayış | Krokodil |
| Güç Rezervi | 60 Saat |
| Cinsiyet | Erkek |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Liste Fiyatı | 14800 CHF |
| Limitli Üretim | 300 Adet |


