Diver Chronograph
1503-170-2A/3A Ø 44mm
829.400₺
Stokta
Özellikler
Öne Çıkan Detaylar
Hangi Mağazada Var
| Marka | Ulysse Nardin |
|---|---|
| Koleksiyon | Diver |
| Referans | 1503-170-2A/3A |
| Kasa Çapı | 44mm |
| Kasa Materyali | Titanyum |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kadran | Siyah |
| Su Rezistansı | 300m |
| Kayış | Kauçuk |
| Güç Rezervi | 48 Saat |
| Cinsiyet | Erkek |
| Garanti Süresi | 5 Yıl |
| Liste Fiyatı | 14500 CHF |




