Blast Free Wheel Marquetry
Saat hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
8.414.100₺
Stokta yok
Özellikler
Öne Çıkan Detaylar
| Marka | Ulysse Nardin |
|---|---|
| Koleksiyon | Blast |
| Referans | 1760-401-3A/3A |
| Kasa Çapı | 45mm |
| Kasa Materyali | Beyaz Altın |
| Mekanizma | Kurmalı |
| Kadran | Mavi |
| Su Rezistansı | 30m |
| Kayış | Kauçuk |
| Güç Rezervi | 170 Saat |
| Cinsiyet | Erkek |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Liste Fiyatı | 147100 CHF |





