Marine Duvar Saati
UNDSYG Ø 39cm
222.400₺
Stokta yok
Özellikler
Öne Çıkan Detaylar
| Marka | Ulysse Nardin |
|---|---|
| Referans | UNDSYG |
| Koleksiyon | Marine |
| Kasa Çapı | 39 cm |
| Kasa Materyali | Çelik Altın |
| Kadran | Beyaz |
| Boyut | 47x44x39 cm |
| Derinlik | 11.5 cm |
| Mekanizma | Pilli |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Liste Fiyatı | 4000 CHF |




