HyperChrome Duvar Saati
R782307400 Ø 42cm
56.000₺
Stokta yok
Özellikler
Öne Çıkan Detaylar
| Marka | Rado |
|---|---|
| Koleksiyon | HyperChrome |
| Referans | R782307400 |
| Kasa Çapı | 42 cm |
| Kasa Materyali | Seramik |
| Kadran | Siyah |
| Boyut | 53x46x42 cm |
| Derinlik | 11 cm |
| Mekanizma | Pilli |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Liste Fiyatı | 1000 CHF |


