Laureato Skeleton
81015-11-001-11A Ø 42mm
2.682.700₺
Stokta yok
Özellikler
Öne Çıkan Detaylar
| Marka | Girard-Perregaux |
|---|---|
| Koleksiyon | Laureato |
| Referans | 81015-11-001-11A |
| Kasa Çapı | 42mm |
| Kasa Materyali | Paslanmaz Çelik |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kadran | İskelet |
| Su Rezistansı | 100m |
| Kayış | Paslanmaz Çelik |
| Güç Rezervi | 54 Saat |
| Cinsiyet | Erkek |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Liste Fiyatı | 46900 CHF |






