Classic Bridges
86000-52-001-BB6A Ø 40mm
3.224.300₺
Stokta yok
Özellikler
Öne Çıkan Detaylar
| Marka | Girard-Perregaux |
|---|---|
| Koleksiyon | Bridges |
| Referans | 86000-52-001-BB6A |
| Kasa Çapı | 40mm |
| Kasa Materyali | Pembe Altın |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kadran | İskelet |
| Su Rezistansı | 30m |
| Kayış | Deri |
| Güç Rezervi | 48 Saat |
| Cinsiyet | Erkek |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Liste Fiyatı | 55400 CHF |


