Lepee Timefast 2 Arriere Horizontal

SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %25' E VARAN İNDİRİM!

Kasım, Aralık ayı boyunca seçili ürünlerde geçerli benzersiz indirimlerimizi kaçırmayın. Kredi kartına 6 taksite kadar %0 komisyon avantajımızdan yararlanın.

Delta Italy Atatürk Limited Edition Kalem Seti

1982 yılında, Napoli’de, “Sanat, kalemde vücut bulsun” felsefesiyle kurulmuş olan, ünlü İtalyan kalem markası Delta; Atatürk Limited Edition koleksiyonunu, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ün anısına, doğum tarihi olan 1881 yılına ithafen, 881 adet limitli olarak üretmiştir.

Koleksiyon, bir adet dolma kalem (pompa ile birlikte) ve bir adet roller kalem olarak özel kutusunda sunulmaktadır. Her kalemin, siyah reçineden elde yapılmış gövdesi üzerinde, Atatürk’ün imzası yer almaktadır. Kalemin kapağı 925 ayar gümüşten, “millerighe” desenli olarak üretilmiştir. Tepe kısmında, mineden el yapımı olarak üretilmiş, yarım küre şeklinde Türk bayrağı bulunmaktadır.
YUKARI

SEPETİM 0

EN SON GÖRÜNTÜLENLER 0

İstek Listenize Ekledik

HABERDAR OLUN

Benzersiz koleksiyonlarımız, yeni lüks saat, lüks kalem ve lüks aksesuarlarımızdan, indirim ve taksitli alışveriş kampanyalarımızdan haberdar olmak için bültenimize kaydolun.


Abone olduğunuz haber bülteni hizmetinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamıza bakın.