Freak One
2405-500-2A/3D Ø 44mm
4.417.400₺
Stokta yok
Özellikler
Öne Çıkan Detaylar
| Marka | Ulysse Nardin |
|---|---|
| Koleksiyon | Freak |
| Referans | 2405-500-2A/3D |
| Kasa Çapı | 44mm |
| Kasa Materyali | Titanyum Altın |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kadran | Siyah |
| Su Rezistansı | 30m |
| Kayış | Kauçuk |
| Güç Rezervi | 90 Saat |
| Cinsiyet | Erkek |
| Garanti Süresi | 5 Yıl |
| Liste Fiyatı | 75900 CHF |







