Laureato
81005-32-631-32A Ø 38mm
1.228.000₺
Stokta yok
Özellikler
Öne Çıkan Detaylar
| Marka | Girard-Perregaux |
|---|---|
| Koleksiyon | Laureato |
| Referans | 81005-32-631-32A |
| Kasa Çapı | 38mm |
| Kasa Materyali | Seramik |
| Mekanizma | Otomatik |
| Kadran | Siyah |
| Su Rezistansı | 100m |
| Kayış | Seramik |
| Güç Rezervi | 54 Saat |
| Cinsiyet | Erkek |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Liste Fiyatı | 21100 CHF |


