Requiem

Masaustu Saat
Kafatası sanatçılar için geçen zamanı temsil ediyor.

Zamanı gösteren kinetik bir heykel

Lepee Saat
Requiem: Kostas Metaxas ortaklığıyla tasarlanan 8 günlük mekanizmaya sahip bir masa saati. Bu sınırlı üretim, ilhamını insan kafatası şeklinden alıyor ve zamanı göz yuvalarında gösteriyor.

Teknik Detaylar

Requiem Black & Palladium Scene
Requiem’, diğer saatlerin yanı sıra, korkunç derecede ölçülü ve zarif estetiğini ve aynı teknik becerilerini korumuştur: 8 günlük güç rezervi, kafatası tabanının yeniden silahlandırılması ve “yavaş” bir atlama diski ve dakikaları süpüren dakikalar aracılığıyla saat gösterimi. Birkaç yan açıklık, yalnızca birkaç ışık yansımasının filtrelenmesine izin vermek, mekanik hareketi ve yörüngeler boyunca saatlik görüşünü güzelleştirmek için korsan kazıkları gibi özel olarak tasarlanmış ve tasarlanmıştır.
Iskelet Saat
Degerli Saat
Ozel Saat
Tasarim Saat
Kafatasının mekanizmanın etrafında oluşturduğu koruyucu mahfaza, yalnızca birkaç ışık yansımasının açıklıklardan süzülmesine izin verir: başka bir zamansal alandaki açıklıklar gibi şakaklara yerleştirilen, markanın simgesi olan iki çapraz kılıç, ritmik salınımları akla getirir. Yeni Skull sanatsal koleksiyonunun ilk parçası olan L’Épée 1839, bu sembolik masa saatinin sade, modern ve görsel olarak zarif kalmasını bilinçli olarak istedi.
YUKARI