Granade

Granade

L’Epée 1839 Bombası

Zaman kavramınızı şok eden horolojik sanat

Granade Black Raven

Grenade, saat yapımcılığının mükemmelliğini pimi çekip şimdiki zamana yönelik bir çağrıyla birleştiren mekanik bir şaheserdir!

Teknik Detaylar

El bombası, patlayıcıyı etkinleştirmek için çekilen bir pimi kullanan M6A4C sigortalı tarihi MKII el bombası örnek alınarak modellenmiştir. Benzer şekilde, L’Epée 1839 Bombası, çekildiğinde zamanı ayarlamaya ve sekiz günlük mekanizmayı sarmaya olanak tanıyan, anahtar görevi de gören bir pime sahiptir. Bir el bombasının pimini çektiğiniz anda zihniniz odaklanır: El bombası canlıdır ve hayatta kalmak için buraya ve şimdiye konsantre olmalısınız.

L’Epée 1839’dan El Bombası, pimini çektiğinizde benzer bir deneyim sağlar. Zamanı istediğiniz gibi değiştirebilir ve zembereği kurarak ona zamanı yönlendirme gücü vermiş olursunuz. Saat, zihninizi içinde bulunduğunuz ana ve zamanı sarma ve ayarlama görevine odaklanmaya zorlar, size yalnızca bu anın garanti olduğunu, bu yüzden onu boşa harcamayın olduğunu hatırlatır.

Masaustu Saat1
Masaustu Saat2
Masaustu Saat3
Masaustu Saat4
Saatler ve dakikalar, doğrudan Grenade’in atan kalbinin üzerinde dönen iki siyah alüminyum disk üzerinde görüntüleniyor. Saatte geleneksel 18.000 titreşimle çalışan denge önde ve ortadadır ve bize zamanın akıp gittiğini ve ne kadar zamanımızın kaldığını asla bilemeyeceğimizi sesli olarak hatırlatır. Grenade’i kurup zaman göstergesini ayarladıktan sonraki adım günü yakalamaktır.

L’Epée 1839’un usta saat ustaları, yalnızca zamanı kesin ve tutarlı bir şekilde söyleyen değil, aynı zamanda evinizde dikkat çeken bir cihaz yaratmak için büyük özen gösterdi. Grenade sadece göz alıcı bir saat değil; bu bir deneyimdir.

L’Epée 1839 sizi pimi çekip şimdiki zamana çağırıyor.
YUKARI