Time Flies

Time Flies5

TIME FLIES gökyüzünün fethine ve şimdiye kadar yapılmış en parlak icatlardan biri olan uçağa saygı duruşunda bulunuyor.

L'Epée 1839 ve havacılık, uzun bir hikaye...

Time Flies6

L’ECAL ve L’Epée 1839’un ortak çalışması olan TIME FLIES, çocukluk hayallerimizdeki maceracı uçağı somutlaştırırken, minimalist formuyla tanımlayıcı olmaktan çok çağrışım yapıyor.

Teknik Detaylar

Saatler ve dakikalar, dairesel fırçalanmış saten yüzey üzerine siyah PVD kaplamalı ve damgalı rakamlara sahip geniş çaplı paslanmaz çelik disklerde gösterilir. Ekranın mükemmel okunabilirliği sayesinde saati okumak için hızlı bir bakış yeterlidir, ancak muhteşem, iskeletleştirilmiş mekanizma daha derin düşünmeye değerdir. Bu TIME FLIES için özel olarak üretilen mekanizma, hassasiyeti düzenleyen eşapmanın kokpitte görüntülenmesini sağlar. Doğruluk pilot koltuğunda!
Time Flies4
Time Flies3
Time Flies2
Time Flies1

L’Epée 1839 tarafından kendi bünyesinde geliştirilen 8 günlük mekanizmanın mimarisi gerçek bir uçağın formunu takip ediyor. Bir uçakta olduğu gibi, güç motorun bulunduğu ön taraftan gelir ve pervanenin hemen arkasındaki motor soğutma radyatörlerini anımsatan tamamen açık işlenmiş bir taç tarafından üretilir. TIME FLIES tamamen uçtuğunda “yakıt ikmali” yapmadan önce tam sekiz gün boyunca uçabilir.

YUKARI